wi-01

Přehled pozic

Najděte své uplatnění u nás. Zajímavé projekty, významní klienti, dobrá odměna. Co si přát víc?

Web analytik senior

Zajímají tě řešení spíše z marketingové a obchodní stránky, než z té technické? Baví tě analyzovat chování návštěvníků a hledat cesty, jak zvyšovat obchodní výkonnost webů? Dokážeš své závěry jasně prezentovat? Chceš aby Google Analytics, heatmapy a MVT byly tvým denním chlebem? Těšíme se na tebe jako našeho nového webového analytika – seniora.

Více informací

Web Developer/Architekt

Pro naše klíčové klienty hledáme na plný úvazek osobu, která se zapojí do vývoje na platformě klienta. Nutná znalost angličtiny.

Více informací

Project manager / weby a online aplikace

Hledáme webového "projekťáka" pro řízení větších webů i složitějších online aplikací. Klíčové jsou dobré organizační schopnosti, komunikativnost a zaměření na to tlačit věci dopředu, i když to někdy jde těžko. Znalost internetových technologií, zkratek a buzzwordů výhodu, ale ne podmínkou ..

Sharepoint Developer / Architekt

Pro divizi SYSTEMS hledáme vývojáře a architekta pro platformu Microsoft Sharepoint.

E-Commerce Solution Developer

Pro divizi INTERACTIVE hledáme schopného specialistu pro vývoj e-commerce řešení.

Web Developer / PHP Programmer

Pro divizi INTERACTIVE hledáme další schopné webové programátory. Připojte se k rostoucí vývojářské komunitě kolem robustního CMS systému Wi Life.

Key Account Manager

Baví tě pomáhat firmám vytvářet efektivní internetová řešení a rozvíjet jejich business? Je pro tebe komunikace v angličtině běžnou součástí práce? Těšíme se na tebe jako našeho nového seniorního Key Account Managera pro významného zahraničního klienta!

Web Graphic Designer

Jste kreativní? Je vám webová grafika blízká? Chcete se podílet na projektech pro významné klienty a mít možnost se svojí prací pochlubit. Právě pro Vás je pozice web designéra v rámci naší divize INTERACTIVE.

 

Kontakt

phone TELEFON
+420 731 407 301 

email EMAIL
info@web-integrator.cz
address Wi s.r.o.
Na Žertvách 34
180 00 Praha 8
fb DIČ: 29141231
DIČ: 29141231